Volné pozice - Kodér senior

Pokud máte zájem o uvedenou pozici tak nás prosím kontaktujte. Děkujeme za Váš zájem.

Do našeho týmu hledáme kvalitního HTML kodéra s výbornou znalostí webových standardů, vlastností prohlížečů a se zkušenostmi s programováním v JavaScriptu (jQuery).

Náplň práce

  • Stylování, příprava a konzultace vzhledu webových projektů
  • Příprava funkcionalit webových aplikací spouštěných na straně prohlížeče (JavaScript, AJAX)
  • Vývoj client-side aplikační logiky a systému stylových předpisů pro firemní framework

Požadavky

  • Výborná znalost HTML a CSS
  • Výborná znalost JavaScript a frameworku jQuery
  • Zkušenosti s CSS3, HTML5
  • Zkušenosti s adaptivním (plovoucím) designem
  • Výhodou je základní znalost PHP
  • Spolehlivost a schopnost dobré komunikace v týmu
  • Schopnost a ochota učit se nové technologie, rychle vstřebávat nové informace
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Možnost růstu
  • Kurzy angličtiny
  • Přístup k odborné literatuře
  • Dobré pracovní prostředí, mladý dynamický tým
  • Práci na zajímavých projektech se zajímavými technologiemi

Kritéria výběru

  • Strukturovaný profesní životopis.
  • Reference již zrealizovaných projektů.
  • Zkušební zadání práce či test.
  • Osobní pohovor.

Datum nástupu

  • Dle možností a domluvy (nejlépe co nejdříve).

Lokalita

prostory společnosti Magic Seven, s.r.o.
Praha 7, Dělnická 3
od 1. 2. 2013 na adrese U průhonu 38, Praha 7

VirgoCMS
? NAPOVEDA povinné