Volné pozice - Programátor PHP

Pokud máte zájem o uvedenou pozici tak nás prosím kontaktujte. Děkujeme za Váš zájem.

Do našeho týmu hledáme kvalitního PHP programátora se zkušenostmi XHTML/CSS/JavaScript.

Náplň práce

  • Programování zakázkových internetových / intranetových aplikací – interní projekty nebo projekty pro naše klienty
  • Práce na vývoji vlastního publikačního systému
  • Analýza požadavků klientů, příprava projektové dokumentace

Požadavky

  • Min. 2 roky prokazatelných intenzivních zkušeností s programováním webových aplikací
  • Výborná znalost PHP5
  • Znalost MySQL nebo jiného databázového jazyka
  • Zkušenosti s prací pod MVC nebo MVP PHP frameworkem, ideálně Nette
  • Analytický, zodpovědný přístup k řešení zadání
  • Spolehlivost a schopnost dobré komunikace v týmu
  • Schopnost a ochota učit se nové technologie, rychle vstřebávat nové informace
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Možnost růstu
  • Kurzy angličtiny
  • Přístup k odborné literatuře
  • Dobré pracovní prostředí, mladý dynamický tým

Kritéria výběru

  • Strukturovaný profesní životopis.
  • Reference již zrealizovaných projektů (zašlete odkazy spolu s uvedením míry vašeho podílu na projektu).
  • Zkušební zadání práce či test
  • Osobní pohovor

Datum nástupu

Dle možností a domluvy (nejlépe co nejdříve).

Lokalita

prostory společnosti Magic Seven, s.r.o.
Praha 7, Dělnická 3
od 1. 2. 2013 na adrese U průhonu 38, Praha 7

VirgoCMS
? NAPOVEDA povinné