Virgo CMS


(dříve MagicWebDrive a InvioCMS)

Virgo CMS je systém pro správu webových prezentací a stránek s dlouhou tradicí a historií. Webové prezentace vytvořené nad Virgo CMS je možné kompletně spravovat pomocí administračního rozhraní. Systém je koncipován modulárně jako stavebnice - podle svých potřeb si zapínáte jednotlivé dílky do kostry stránek. Přitom nejste odkázáni jen na předpřipravené kostky, jednotlivé funkční bloky si můžete vytvářet a nastavovat podle potřeb sami z připravených vzorů.

Není tak problémem vytvořit další menu, výpis tabulky, nový velkoobchodní katalog apod. Možnostem se meze nekladou. Důraz je u systému kladen na flexibilitu a možnosti nastavení přímo administrátorem. Poté co Vás zaučíme, tak může váš web růst spolu s vaší firmou a to i bez dalších nákladů.

K čemu je Virgo CMS vhodné

Virgo CMS je koncipováno jako platforma pro tvorbu co nejširšího množství webových prezentací. Od jednoduchých firemních stránek, přes eshopy, spotřebitelské soutěže, intranetové systémy až po informační portály o tisících stránek. Největšího potenciálu dostahuje při speciálních požadavcích zákazníků - to co byste jinde platili draze za vývoj od nuly u nás většinou platíte jako malou nadstavbu nad již připravenou obecnou funkcionalitou.

Za co platíte

A to nejlepší - za systém nezaplatíte vůbec nic. Licence je zdarma. Platíte pouze naši práci odvedenou na Vašem projektu - dodání funkcionalit na přání, nastavení požadovaných funkcionalit, vaše grafika na míru či jen levná úprava základní grafiky, nakódování vzhledu atd.

Rádi Vám vytvoříme podrobnou cenovou kalkulaci Vašich požadavků s možností rozdělení na fáze a možností zapínání a vypínání jednotlivých požadavků. Máte tak přímo kontrolu nad kalkulací - např. kolik by projekt stál bez tohoto a s tímhle a touto variantou řešení atd.

Prezentace systému

V případě zájmu Vám rádi předvedeme možnosti našeho systému osobně při prezentaci.

Naším záměrem je poskytovat komplexní a co nejkvalitnější služby a produkty za odpovídající cenu. Naši zákazníci se k nám vracejí na základě kvalitních služeb a spokojenosti, nikoliv nízké ceny.


VirgoCMS
? NAPOVEDA povinné