instance funkcionality


Instance funkcionality je konkrétní použití a nastavení funkcionality. Funkcionalitu si lze představit jako plán na auto. Pomocí backendové administrace lze z těchto plánů vytvářet instance funkcionalit a nastavovat je. To si lze představit jako vytváření skutečných aut podle zvoleného plánu ovšem jednou červené barvy a s koženkovými potahy a jednou zelené s látkovými potahy. Jednotlivé instance pak lze libovolně zapínat na stránkách prezentace - jezdit s autem po libovolné silnici.

Díky tomuto systému má administrátor webové prezentace nad Virgo CMS obrovské možnosti použití. Potřebujete zobrazit v pravém sloupci banner se kterým se původně nepočítalo? Nevadí, vytvoříme instanci funkcionality texty a bannery a nastavíme ji na zobrazení patřičného banneru. Pak ji jen zapneme na požadovaném místě.

Původně se počítalo jen s eshopem pro maloobchodní zákazníky, ale potřebujete rozjet eshop B2B? Stačí vytvořit instanci funkcionality katalogu, nastavit ji, nastavit strukturu zboží pro B2B zákazníky a zapnout katalog na nové stránce. Možná s ochranou pouze pro registrované? Není problém opět se jen nastaví z administrace.


VirgoCMS
? NAPOVEDA povinné