O společnosti Magic Seven


Reklamní agentura, její zaměření a styl práce se nejlépe pozná podle realizovaných projektů. Ty naše najdete na firemních stránkách agentury v sekci případové studie případně v referencích Virgo CMS.

Online marketing a tvorba webových stránek a aplikací

Magic Seven má svoji interaktivní divizi. Specializuje se na poskytování konzultačních a poradenských služeb v oblasti interaktivních médií, kompletní e-marketing a vývoj e-business řešení, SEO, web design, programování a správu webových aplikací a související servisní technické služby, jako je např. webhosting nebo serverhosting.

Jako agentura Magic Seven tak nabízíme efektivní řešení spojující klasickou a interaktivní komunikaci. Tento přístup nás výrazně odlišuje od většiny naší konkurence.

Náš tým je složen z marketingových analytiků, grafiků, programátorů a obchodníků. Právě týmová práce, profesionální přístup a neustálá komunikace se zákazníkem dávají záruky, že námi odvedené služby budou na nejvyšší úrovni.

Neslibujeme klientům, co nemůžeme splnit. Naším cílem není vysoký krátkodobý profit, ale dlouhodobá spolupráce na základě oboustranně výhodných podmínek.

Staňte se našimi zákazníky! Toto vše Vám můžeme nabídnout:

Loajálnost

Vážíme si klíčových osobních vztahů a spokojenost zákazníka klademe nade vše.

Aktivita

Přicházíme za klienty s konkrétními nápady a inovacemi v oblasti komunikace, které nejsou obecné, ale posouvají kupředu jejich byznys.

Zkušenost

Značka Magic Seven je na trhu od roku 1993. Klademe důraz na kvalitu, profesionalitu i obecné lidské kvality u všech pracovníků. Jsme součástí mezinárodní nezávislé sítě, díky níž máme globální povědomí nejen o marketingu, ale i ekonomice, legislativě a trendech. Tyto znalosti zúročujeme v každodenní práci.

Reference

Nejen, že můžeme zobrazit celou řadu významných značek v nejrůznějších odvětvích, pro které jsme dělali a děláme reklamu, ale máme klienty, pro které pracujeme už více než 12 let. Považujeme to za nejlepší referenci.

Kontrola kvality

Bez ohledu na to, jestli je kvalita určující osou trojimperativu projektu, dodáváme vždy kvalitní služby. Zákazníci, pro něž realizujeme ucelené projekty, mají kromě projektového manažera také supervizora.

Zázemí

Naším největším trumfem je projektový fullservis, který zahrnuje analýzy, strategie, realizační a hodnotící část. Tzv. In house realizujeme strategické plánování, projektové řízení, kreativu, DTP s výstupy na iPad, animace a 3D modelování, SEO analýzy, vývoj microsites, korporátních webů, e-shopů, flash aplikací a bannerů.


VirgoCMS
? NAPOVEDA povinné