Řešení na přání


Řešení na přání
Potřebujete speciální řešení na míru? Analyzujeme Vaše potřeby, připravíme strategii komunikace a navrhneme pro Vás optimální řešení v online prostředí.

Virgo CMS je koncipováno jako maximálně flexibilní platforma. Díky tomu je možné splnit i velmi speciální přání zákazníků. Vaše požadavky zanalyzujeme a navrhneme optimální řešení pro splnění vašich cílů. Ve většině případů navrhujeme i několik řešení s rozpracováním jejich kladných přínosů i případných negativních stránek.

Virgo CMS pak slouží jako výchozí platforma pro vytvoření zvoleného řešení. Z našich zkušeností víme, že většinou cca 80% z objemu speciálních přání zákazníků není třeba programovat - Virgo CMS je již nabízí a zbylých 20% se dopisuje jako poslední vrstva zajišťující potřebnou speciální funkčnost.

Oproti většině konkurence jsme tak schopni poskytnout nejen požadovanou funkčnost, ale i za dobrou cenu a s obecným systémem nastavení a administrace k tomu. Zákazník tak získává nejen to, co potřeboval, ale i možnost úprav systému přes administraci a možnost vytváření dalších instancí této speciální funkcionality.


VirgoCMS
? NAPOVEDA povinné