Výpis tabulky


vypis_tb_m7 (276x126)
Nejčastější funkcionalita. Vytvoření novinek, akcí, článků, referencí, partnerů apod.

Slouží nejen k výpisu záznamů z tabulky či tabulek, ale i pro zobrazení detailů těchto záznamů. Základním příkladem jsou novinky či aktuality - jejich přehled a detail každé aktuality. I tento přehled funkcionalit je vytvořen jako výpis tabulky v animované variantě.

K dispozici je kompletní nastavení a editační nástroje. Tabulky pro zobrazení můžete zakládat, měnit, plnit daty a spojovat logickými vazbami. U jejich zobrazení pak můžete volit nejenom kterou tabulku chcete zobrazit, ale i jaké sloupce z ní, naklást podmínky na zobrazené záznamy, připojit data z tabulek s logickou vazbou nebo výpis napojit na jinou funkcionalitu (např. zobrazení řešení na této stránce níže).

Zapnout lze filtrace nad záznamy, kde si volíte podle jakých sloupců se má filtrovat, zda je možné vyhledávat, zda bude použita filtrace dle abecedy a podle časového intervalu (ideální např. pro vyhledávání akcí konaných od-do). Podobně je k dispozici setřídění a volba kolik záznamů bude zobrazeno na stránce.

Kromě toho lze výpis spojit i se systémem extranetu. Lze tak jednoduše nastavenit např. zobrazení záznamů, které patří přihlášenému návštěvníkovi.

Kromě základní varianty této funkcionality jsou k dispozici i varianty animované.

Příklady reálného použití funkcionality

Zavařování.cz

Zavařování.cz

Výpis soutěžních zavařenin s napojením na extranet, filtrací a tříděním.
Tecnocasa.cz

Tecnocasa.cz

Výpis nabídek bytů se speciální filtrací mapou.
Ristorante.cz

Ristorante.cz

Graficky čistý výpis ingrediencí na pizzy. V detailu ingredience další vázaný výpis pizz obsahujících danou ingredienci.

VirgoCMS
? NAPOVEDA povinné