CMS FAQ


Kolik zaplatím za licence?

Jednoduše řečeno - nic. Systém jak je a se vším co umí získáváte v rámci zakázky zdarma.

Při realizaci platíte pouze za práci odvedenou na projektu - vytvoření grafiky, nakódování grafiky, nastavení systému, úpravy systému na přání, případné vytvoření speciálních funkcionality na přání apod...

Mohu mít různé jazykové mutace prezentace?

Ano samozřejmě. Systém dovoluje vytvoření neomezeného množství jazykových mutací, kde každá mutace je zcela nezávislá. Může tak být např. zjednodušená, nebo naopak může obsahovat i jiná data (např. nabídka jiných produktů). Nelatinská písma jako čínština, japonština, arabština atd.. jsou podporována.

Lze na hotový web dodělávat další funkčnosti?

Ano. Virgo CMS je koncipováno jako stavebnice s jednoduchým přidáváním dalších bloků a možností přidávat nadstavby k již existujícím funkcionalitám.

Co mohu měnit jako administrátor sám?

Zjednodušeně veškerá data a všechna nastavení - jako administrátor nelze pouze dodávat nové funkcionality a nové vzhledy. K dispozici máte desítky funkcionalit s mnoha parametry a s předpřipravenými vzhledy podle Vašich požadavků.

Mohu spravovat v jednom systému více webů?

Ano. Virgo CMS podporuje tzv. doménové prostory a tak korektně pracuje jak se samostatnými nezávislými prezentacemi, tak s prezentacemi členěnými do mikrostránek s různými doménami. Počet domén či prezentací pro správu není omezen.

Mohou mít různí administrátoři různá práva?

Ano. Lze definovat skupiny administrátorů a těmto skupinám nastavovat práva na jednotilé moduly a jejich části a to až k právům na sloupce tabulky, konkrétní stránky, kategorie produktů apod...

Má systém proces schvalování?

Ano. Při editaci a zakládání stránek je k dispozici kompletní schvalovací proces. Tento proces je k dispozici i při zakládání a editaci článků. Při zakládání a editaci záznamů v tabulkách je k dispozici jednoduchý povolovací proces.

Zajistíte hosting?

Ano. Standardně hostujeme prezentace na našich serverech na páteřní síti Internetu s dostupností 99.9% a stálým dohledem 24/7/365.

Lze prezentaci hostovat i na vlastním serveru?

Ano. Server ovšem musí přesně splňovat námi dodané požadavky aby byla aplikace plně funkční. Ovšem cenově tato varianta vychází dráže nežli hosting na našich serverech.

Jak je to s podporou?

Podpora klientům je v základní verzi v ceně projektu a je k dispozici každý všední den od 9:00 do 17:00. V případě potřeby či velkého vytěžování naší podpory ze strany klienta je možné sjednat různé úrovně servisních smluv na rozšířenou podporu s dostupností až 24/7/365.

Kolik bude můj web stát?

Prosím kontaktujte nás a zašlete nám Vaše představy a požadavky o webové prezentaci. U složitějších projektů bude třeba i osobní schůzka. Poté Vám vyhotovíme podrobnou cenovou kalkulaci s možnostmi zapínání a vypínání jednotlivých Vašich požadavků a řešení. Nad kalkulací tak máte kontrolu a můžete si sami kombinovat různé možnosti řešení vašich požadavků s ohledem na cenu.

Za licence systému neplatíte vůbec nic. Zaplatíte pouze naši práci nad Vaším projektem.

Kolik lidí zaměstnává Vaše společnost?

V současné době zhruba 30. Z toho online divize představuje zhruba 10 lidí. Kromě vytvoření webové prezentace Vám můžeme poskytnout i kompexní služby - DTP studio, kreativní služby, reklamní a marketingové služby, vytváření strategií a kompletní tiskové služby (od vizitky po bilboard).

Jaké podporujete prohlížeče?

Standardně plně podporujeme a optimalizujeme stránky pro prohlížeče Internet Explorer 9 a 8, Firefox a Chrome. Částečná podpora je i pro Internet Explorer 7 (Kompletní funkčnost a drobné grafické rozdíly). Naše stránky se velmi dobře zobrazují i v Safari a Opeře. Podle požadavků klienta jsme schopni přesunout těžiště podpory na libovolný moderní prohlížeč.


VirgoCMS
? NAPOVEDA povinné